Tři nejpomstychtivější znamení zvěrokruhu. Na koho si dát podle horoskopu pozor?

Pomsta je sladká. Pro některá znamení zvěrokruhu toto rčení platí dvojnásob. Člověku, který se vůči nim provinil, se nemusejí pomstít ihned. Klidně si počkají a pak udeří. Která hvězdná znamení tedy patří dle horoskopu k těm nejpomstychtivějším?

Štír: Jednoznačně nejpomstychtivější znamení zvěrokruhu

Jestliže jste něčím úmyslně či neúmyslně zranili Štíra, počítejte s jeho odplatou. Toto znamení zvěrokruhu jen tak nezapomíná a pomsta je jeho logická reakce. Jelikož je Štír velmi citlivý, můžete jej lehce zranit. Z nějakého vnitřního důvodu se pak cítí lépe, když se pomstí osobě, která mu ublížila.

Štír má pro pomstu všechny potřebné dovednosti. Je chytrý a velmi intuitivní. Proto ví, kde a jakým způsobem udeřit, aby způsobil největší bolest. Navíc, že Štír plánuje pomstu, dopředu nikdo netuší. Toto znamení zvěrokruhu je totiž také výborným manipulátorem.

Býk: Pomstou se zbavuje svých špatných pocitů

Lidé ve znamení Býka jsou silní a trpěliví. Jenže, pokud si budete s jeho trpělivostí zahrávat dlouho, Býk vybuchne a dá vám vše “pěkně sežrat”. Pokud jste se proti Býku něčím provinili, velmi těžko jej přimějete k tomu, aby vám odpustil. Odpuštění však může přijít časem a vy na něm musíte pracovat.

Zdroj fotky: Shutterstock

Býkova pomstychtivost je odlišná, než je tomu v případě Štíra. Lidé narození ve znamení Býka jsou velmi přímí a otevření. Když se vám budou chtít pomstít, nebudou se k vám nenápadně plížit. Postaví se k vám přímo a budou se snažit o to, aby trest odpovídal vašemu provinění.

Býci se pomstou zbavují svých negativních pocitů, proto jim za to rozhodně stojí. Navíc, pokud se tomuto znamení za své provinění neomluvíte, bude vůči vám dlouhou dobu cítit zášť.

Lev: Nikdy neodpouští zradu a mstí se za ni

Lidé ve znamení Lva jsou zpravidla laskaví. Ovšem neplatí to tehdy, když jim vezměte něco, o čem si myslí, že je jejich. Toto hvězdné znamení se výrazně mění i tehdy, když má důvod žárlit. V těchto případech jde laskavost stranou a ze Lva se stává velmi majetné a materialistické znamení.

Pokud Lvovi něco vezmete či ukradnete, napne všechny své síly, aby to získal zpět. Navíc vás přinutí za to, co jste mu udělali, zaplatit. Lev se ukojí na pomstě, která mu udělá nesmírně dobře. Jakmile se toto znamení zvěrokruhu rozhodne k pomstě, je velmi těžké přimět jej k tomu, aby si ji rozmyslel.

Co se týče partnerských a přátelských vztahů, Lev zradu nikdy neodpouští. Naopak pro člověka, který jej zradil, si může tajně přát to nejhorší.

Zdroj: Yourtango.com

Pokračování článku níže...