3 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Kdo má dle horoskopu největší smysl pro humor?

Každý z nás má svůj osobitý smysl pro humor, se kterým se narodí. Někdo střílí vtípek za vtípkem, jiný zůstává raději při zemi. Zda náš život bude provázet smích a legrace, ovlivňuje také datum našeho narození. Chcete vědět, jaká jsou ta nejzábavnější znamení zvěrokruhu? Možná, že se mezi nimi najdete.

Váhy jsou rození baviči

Pokud hledáte nejzábavnější znamení zvěrokruhu, jsou to zaručeně Váhy. Lidé narození v tomto hvězdném znamení milují, když se ostatní smějí a usmívají. Jsou to rození baviči a často jdou až do extrémů, aby vás rozesmáli.

Na druhou stranu, některým lidem smysl pro humor, který Váhy mají, přijde pobuřující až trapný. Jde ale o otázku osobního vkusu. Váhy však nezajímá, co si o nich lidé myslí, podstatné pro ně je, že se smějí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Střelci rádi vyprávějí vtipné historky

K dalším zábavným znamením zvěrokruhu patří Střelci. Toto znamení velmi často a rádo vypráví vtipné příběhy a historky, aby ostatní rozesmálo. Střelci jsou rození vypravěči. Z obyčejné zápletky dokážou vykouzlit vtipný a strhující příběh, který si podmaní všechny posluchače.

Díky svému bavičskému talentu jsou Střelci zvlášť ve společnosti středem pozornosti. Jsou to právě oni, kteří na večírku nebo v restauraci s přáteli vyprávějí veselé příběhy nebo vtipy, nad kterými se rád zasměje opravdu každý.

Blíženci patří k mistrům vtipu

Ke znamením zvěrokruhu, které rádo a často vypráví vtipy, patří také Blíženci. Právě Blíženci budou vždy jako první, kdo na setkání s přáteli poví vtip. Toto znamení rovněž často vtipkuje na účet jiné osoby.

Blíženci si vás budou dobírat spíš z legrace, nejsou totiž zlí ani pomstychtiví. Svým přístupem se naopak snaží druhé přimět k tomu, aby se naučili smát sami sobě. Pokud se vám tedy stane nějaké faux pas, počítejte s tím, že Blíženci budou první, kdo se ozve a kdo si vás bude dobírat.

Zdroj: Yourtango.com

Pokračování článku níže...