Tři nejsilnější znamení zvěrokruhu: Zachovají si chladnou hlavu a jen tak nic je nerozhází

Každý z nás má určitou životní sílu, s níž může ustát věci, které se kolem něj dějí. Existují však lidé, které jen tak něco nezlomí. Astrologie říká, že vnitřní síla je dána i datem narození. Která znamení zvěrokruhu jsou tedy nejsilnější a snad za každé okolnosti si zachovají chladnou hlavu?

Lev: Vše řeší v klidu a s přehledem

Pokud jde o schopnost zachovat si chladnou hlavu a vyřešit každou situaci, lidé narození ve znamení Lva jsou v tomto ohledu skutečnými králi. Kromě toho, že Lvi mají vůdcovské schopnosti, disponují přirozeným šarmem, díky kterému vše vyřeší v klidu a s přehledem.

Odhodlaný Lev nikdy nepochybuje o sobě samém a o svých schopnostech. Pokud si vytyčí určitý cíl, jde za ním a snaží se, dokud jej nezíská. I když toto znamení zvěrokruhu jen tak něco nerozhází, Lev by měl ubrat na své sebestřednosti a měl by se naučit brát ohledy také na druhé.

Štír: Mistr asertivity

Lidé narození ve znamení Štíra jsou mistry asertivity, kteří dokážou dobře chodit životem. Jsou samostatní a nejsou zvyklí si na nic stěžovat. I těžké úkoly a zkoušky zvládnou levou zadní sami, aniž by druhé požádali o pomoc.

Zdroj fotky: Shutterstock

Pokud Štír v životě narazí na určitý problém, rozhodně se jím nenechá rozhodit. Překoná jej a pluje životem dál, jako by se nic nestalo. Když se toto energické znamení v životě na něco zaměří, jen tak nic jej v životě nezastaví. I při řešení těžkého úkolu nebo zkoušky zatnou zuby a s chladnou hlavou se dostanou tam, kam chtějí.

Býk: Je proslulý svým stoickým klidem

Býk patří k nejsilnějším znamením zvěrokruhu. Lidé narození ve znamení Býka jsou nejen tvrdohlaví, ale také cílevědomí, tolerantní, spolehliví, trpěliví a houževnatí. Pro Býka je typický také stoický klid. Pokud se před ním objeví určitý problém, rozhodně se z něj nezhroutí a s klidnou hlavou jej vyřeší.

Klidný Býk dobře ustojí věci, které se kolem něj dějí. Jestliže ale jeho pomyslný pohár trpělivosti přeteče, vybouchne. Býk je rovněž neústupný. Ne pro něj zpravidla neznamená ne, a co si vytyčí, toho také dosáhne.

Zdroj: Timesofindia.indiatimes.com

Pokračování článku níže...