Stres podle horoskopu: Nejodolnější znamení zvěrokruhu, která jen tak něco nerozhodí

Se stresem a krizovými situacemi se každý z nás vyrovnává po svém. Dovednost zvládat napětí ovlivňuje také datum našeho narození. Jak je to tedy se stresem podle horoskopu? Poznejte nejodolnější znamení zvěrokruhu, která jen tak něco nerozhodí. Možná, že mezi ně patříte i vy.

Klidný Býk má stres pod kontrolou

Znamením zvěrokruhu, které dobře zvládá stres, je jednoznačně klidný Býk. Jakým způsobem Býci bojují proti krizovým situacím? Řeší problémy pomalu a v klidu a přecházejí od jednoho bodu k druhému důkladným, metodickým způsobem.

Pokud je toho na Býka hodně, zhluboka se nadechne a pustí se trpělivě do řešení. I když je pod tlakem, rozhodně si nenechá nic spadnout na hlavu. Toto zemské znamení se chová spolehlivě. Vždy dokončí to, co začalo. Pokud má Býk problémy nebo čelí krizovým situacím, vše dotáhne do zdárného konce i díky své chladné racionalitě.

Zdroj fotky: Shutterstock

Bezstarostní Střelci zůstávají nad věcí

Lidé ve znamení Střelce jsou bezstarostní a svobodomyslní a stres jde prakticky mimo ně. Střelci neradi řeší krizové situace, raději nad nimi mávnou rukou. Do řešení problému se pustí až tehdy, když jde o extrémně důležitou věc.

Střelci nahlížejí na svět z ptačí perspektivy, nikdy neřeší malé detaily ani malá dramata. Od problémů raději utíkají k příjemnějším věcem. Pokud však Střelec musí čelit stresu a napětí a dotáhnout přitom konkrétní úkol do konce, vše zvládne s velkým klidem.

Vyrovnané Váhy jsou mistry v řešení problémů

Stresu a napětí dokážou s přehledem čelit také lidé narození ve znamení Vah. Toto hvězdné znamení je vyrovnané, rozumné a skvělé v řešení problémů. Pokud to jde, Váhy se vyhýbají konfliktům, které jsou zdrojem stresu a napětí.

Co když se ale Váhy dostanou do problémových situací? Dbají na to, aby daný problém vyvážili. I když to znamená, že jako taktiku použijí i manipulaci.

Zdroj: Purewow.com, Timesofindia.indiatimes.com

Pokračování článku níže...