Sourozenci podle horoskopu: Tato znamení zvěrokruhu si nebudou nikdy blízká

Vztahy mezi sourozenci bývají různé. Někteří sourozenci jsou si blízcí a velmi si rozumí, mezi jinými zase panuje značná sourozenecká rivalita. Jestli to bude sourozencům společně klapat, nebo ne, ovlivňuje také jejich znamení zvěrokruhu. Kteří sourozenci si tedy podle horoskopu nebudou nikdy blízcí?

Beran a Býk

Beran a Býk patří k nejtvrdohlavějším znamením zvěrokruhu. Nejen, že nikdo z nich neustoupí, ale jsou mezi nimi velmi časté ošklivé sourozenecké souboje. Beran se svým sourozencem bojuje, protože si myslí, že má vždy pravdu. Býk se svým sourozencem bojuje zase proto, že je příliš tvrdohlavý na to, aby ze sourozenecké šarvátky ustoupil.

Jestliže by Beran a Býk vnitřně tolik netoužili po tom, být první a nejlepší, mohli by mezi sebou mít lepší sourozenecký vztah. Ani jeden z nich však nedokáže přiznat, že se zmýlil, a také ani jeden z nich neumí jako první ustoupit.

Zdroj fotky: Shutterstock

Rak a Vodnář

Sourozenci ve znamení Raka a Vodnáře představují dva výrazné protiklady. Pro citlivého Raka jsou typické emoce, pro přemýšlivého a uvažujícího Vodnáře zase logika. Říká se, že protiklady se přitahují, v případě sourozenců ve znamení Raka a Vodnáře to ale neplatí.

Emoce z Raka doslova příští, Vodnář bývá naopak rád, když lidé své emoce drží na uzdě. Vodnář si nerozumí s Rakem proto, že má pocit, že je jeho račí sourozenec příliš citlivý. Rak má zase problém Vodnářovi důvěřovat proto, že neví, co jeho sourozenec cítí, a má pocit, že Vodnář neumí otevřít své emoce.

Blíženci a Panna

Sourozenci narození ve znamení Blížence a Panny jsou velmi odlišné osobnosti, právě proto si příliš nerozumí. Blíženci patří k bezstarostným až chaotickým znamením zvěrokruhu, naopak Panna vyznává v životě řád a pravidla.

Panna nedokáže pochopit, proč její sourozenec ve znamení Blíženců nebere věci příliš vážně. Blíženci zase nechápou, proč jsou jejich bratr nebo sestra ve znamení Panny tak vážní a proč se neumí uvolnit. Blíženci a Panna se coby sourozenci nemusí notně nenávidět, ale jsou příliš jiní na to, aby se z nich stali dobří přátelé.

Lev a Štír

Hvězdná znamení Lev a Štír milují zábavu, jsou to neuvěřitelně velké a silné osobnosti plné energie, ovšem v sourozeneckých vztazích se obvykle neshodnou. Je to proto, že si jsou až neuvěřitelně podobní. Jak Lev, tak Štír chtějí být číslem jedna, a tak mezi sebou stále soupeří, aby byli těmi nejlepšími.

Lev i Štír jsou silnými znameními zvěrokruhu, které se jen tak nevzdávají. Zatímco Štír v sourozeneckých vztazích používá manipulaci, Lev zaujímá agresivnější a přímočarejší přístup.

Zdroj fotky: Shutterstock

Váhy a Kozoroh

Kteří další sourozenci si mezi sebou nerozumí? Jsou to Váhy a Kozoroh. Lidé ve znamení Vah vyhledávají přátelské vztahy, v nichž kompromis znamená, že každý zůstane šťastný. Naopak sourozenec ve znamení Kozoroha si vždy bude dělat, co sám uzná za vhodné a nebere ohledy na ostatní. Tato potřeba kompromisu versus sobeckost je pro sourozenecké páry doslova katastrofou.

Zdroj. YourTango.com

Pokračování článku níže...