Tři znamení zvěrokruhu, která neudrží tajemství. Mlčet neumí Vodnář či Beran

Dle vlastní zkušenosti víte, že u některých lidí je vaše tajemství v bezpečí, jiní jej však bez váhání prozradí ostatním. Tato vlastnost mimo jiné závisí na znamení zvěrokruhu. Kterému hvězdnému znamení, které neumí držet jazyk za zuby, byste se rozhodně neměli s ničím svěřovat? Dejte si pozor zejména na tři následující.

Beran: Vaše tajemství prozradí při emocionálním výbuchu či ironickém vtipu

Beran sám o sobě má velmi málo vlastních tajemství. Proto nechápe, proč druhým tolik záleží na tom, aby udrželi určité věci v tajnosti. Pokud Beranovi svěříte své tajemství, je to velká chyba. Toto impulzivní znamení přestane držet jazyk za zuby při jednom ze svých emocionálních výbuchů.

Beran je otevřený a přímý. Často může druhým vaše tajemství prozradit i ve formě ironického vtipu. Neuvědomuje si však, že vás může svou netaktností velmi ranit. Beranovi se proto raději s ničím nesvěřujte a najděte si vrbu jinde.

Blíženci: Chtějí se všem zalíbit, o druhých řeknou i jejich tajemství

Všichni si rádi poklábosí se společenskými Blíženci. Toto ve společnosti oblíbené znamení je dobrým mluvčím i posluchačem. S Blíženci se konverzuje naprosto skvěle. Když se s nimi dáte do řeči, máte pocit, že se hned naladili na vaši vlnu.

Zdroj fotky: Shutterstock

 Velkou nevýhodou však je, že stejný pocit při konverzaci s Blíženci nemáte jenom vy, ale i ostatní lidé. Toto znamení zvěrokruhu se totiž snaží všem co nejvíce zalíbit. Ve snaze zapadnout tak mohou druhým prozradit naprosto cokoliv – a to může zahrnovat i vaše tajemství, o kterém slíbili, že se jej nechají jenom pro sebe.

Vodnář: Vaše tajemství použije ke svému prospěchu

Mějte se na pozoru i v případě Vodnáře a pečlivě zvažte, zda se mu otevřete a povíte mu nějaké své tajemství či osobní informaci. Jedná se totiž o hvězdné znamení, které bude vaše tajemství bez okolků sdílet i s ostatními. A co je nejvíc zarážející: Vodnář tak bude činit spíše k vlastnímu prospěchu.

I když vám Vodnář slíbí, že vaše tajemství u něj bude jako v hrobě a že bude mlčet, toto znamení má svůj vlastní program. Pokud pomocí vašeho tajemství dosáhne svých cílů, považuje to jako dostatečné ospravedlnění vůči nedodržení slibu, který vám dal.

Pokračování článku níže...