Co znamená polibek na rty, na krk či na ruku: Poznejte osm druhů polibků a jejich skutečný význam

Když jde o lásku, činy často řeknou víc než slova. A týká se to zejména polibků, z nichž můžete velmi dobře vyčíst, co k vám váš protějšek cítí a jaké má s vámi úmysly. Poznejte následujících osm druhů polibků a jejich skutečný význam.

Jak díky polibku zjistíte, že vás muž miluje

Jestli chcete zjistit, co k vám váš protějšek cítí, všímejte si stylu jeho líbání. Díky druhu jeho polibku se totiž můžete dozvědět, co se přesně děje v jeho srdci. Jak je to možné?

Líbání v našem mozku spouští chemickou reakci, včetně exploze hormonu oxytocinu, o kterém mluvíme jako o hormonu lásky. Jak napovídá studie německých vědců z roku 2013, oxytocin je pro muže velmi důležitý proto, aby s partnerkou navázali hlubší spojení a rovněž zůstali ve vztahu monogamní. Jakým způsobem vás tedy může muž políbit a co konkrétně to v jeho případě znamená?

Zdroj fotky: Shutterstock

Polibek na rty

Jestliže vás muž políbí na rty, znamená to, že si skutečně váží vaší lásky. Tento druh polibku, který je znakem milujícího vztahu, od svého protějšku obvykle obdržíte na přivítanou nebo při loučení.

V případě, že vás takto na veřejnosti políbí muž, se kterým ještě nechodíte, co to znamená? Tento muž to s vámi myslí vážně a chce vaše vzájemné city posunout ještě dále, tedy do oficiálního vztahu.

Francouzský polibek

Francouzský polibek není jenom pro náctileté a patří i do dlouhodobějších vztahů. Tímto způsobem vám muž dává najevo, že jej sexuálně přitahujete a je z vás tzv. na větvi. Francouzským polibkem vám partner dále dokazuje, že je mezi vámi stále obrovský plamen lásky.

Polibek na ruku

V případě, že vás muž políbí na hřbet ruky, neberte to příliš vážně. Tento druh polibku totiž představuje flirt. Muž, který vás takto políbí, a přitom s ním nechodíte, je nesmírně sebevědomý a rád se předvádí, ovšem jeho city k vám zpravidla nejsou skutečné.

Zdroj fotky: Shutterstock

Polibek na vnitřní stranu zápěstí

Když dostanete polibek od muže na vnitřní stranu zápěstí, znamená to, že jste pro svůj protějškem nesmírně sexy. Tento muž ví, jak funguje ženské tělo – a pokud se vám při líbání vnitřního zápěstí dívá ještě do očí, totálně vás tímto polibkem dostanete do kolen a bude vás mít tam, kde potřebuje.

Polibek na krk

Co když vás muž políbí na krk? Berte to jako romantickou předehru i skutečnost, že k vám váš protějšek chová skutečně romantické city. Polibkem na krk to však nekončí – po tomto druhu polibku obvykle následuje něco víc.

Polibek na temeno hlavy

Když vás muž políbí na temeno hlavy, tímto způsobem naznačuje, že se o vás chce postarat a chránit vás. Polibek na temeno hlavy je sladký, milý a pečující. Tímto druhem polibku muž dává vědět, že mu na vás záleží a že jste pro něj vším.

Polibek na čelo

Co chce muž říct pomocí polibku na čelo? Miluje vás nejen kvůli tomu, jak vypadáte, ale také proto, kdo jste. Polibek na čelo může působit tak trochu otcovsky, protože muž vám tímto stylem dává vědět, že je tu pro vás a že vás chce chránit.

Zdroj fotky: Shutterstock

Polibek na rameno

Ač se to nezdá, polibek na rameno je velmi výjimečný. Vypovídá o tom, že vám muž zcela důvěřuje a že vám odevzdal celé své srdce, tělo a duši. Tímto druhem polibku vám rovněž říká, že si vás váží a že je rád, že se o vás může opřít.

Zdroj: YouTango.com

Pokračování článku níže...