5letý syn vyfotil svou mámu, jak spí na podlaze. Důvod vám vžene slzy do očí

Svobodná maminka Laura Corriganová zveřejnila na sociálních sítích snímek, který pořídil její syn Max. 5letý chlapeček ji vyfotil v momentě, když usnula na podlaze mezi malými dílky lega. Proč se tak stalo? Pravý důvod vám vžene slzy do očí, a navíc vás utvrdí v tom, že byste druhé neměli nikdy soudit na první pohled.

“Tuhle fotku udělal můj syn,” napsala v roce 2017 Laura Corriganová na svém instagramovém účtu a připojila fotku, na které spí na podlaze mezi rozházenými dílky lega.

Z jakého důvodu tato dvojnásobná svobodná maminka z amerického Durhamu usnula mezi hromadou lega? Byla totiž bezprostředně po radioterapii a chemoterapii, ovšem i tak chtěla se svým milovaným 5letým synkem Maxem strávit společné chvíle.

“Totální vyčerpání. Fotka vznikla v době, kdy jsem podstupovala radioterapii a chemoterapii,” okomentovala snímek Laura Corriganová, která bojovala s rakovinou střev. Na tuto nemoc však bohužel v roce 2020 zemřela v pouhých 37 letech.

Laura Corriganová byla bojovnicí, která se nevzdává. A to nejen kvůli sobě, ale zejména kvůli synům Maxovi a Finnovi.  O své zkušenosti v boji s rakovinou se s ostatními pravidelně dělila na svém instagramovém účtu Cancer, Milk & Rainbows. V červnu 2020 však její maminka veřejnosti oznámila, že Laura bohužel zákeřné nemoci podlehla.

“Laura více než tři roky nesla svou dlouhou a bolestivou nemoc se stoicismem, odvahou a optimismem. Zůstali po ní její synové Max a Finn, její sestra Anna, její bratři David a Richard a její otec a já,” uvedla v nekrologu Lauřina maminka Jane Corriganová.

Zdroj: Instagram.com/cancer.milk.rainbows, Evoke.ie, Theguardian.com

Pokračování článku níže...