Co dělat, aby se do mě zamiloval? Vyzkoušejte ověřený psychologický trik

Zakoukala jste se do jednoho muže a nyní přemýšlíte nad tím, co dělat, aby se do vás zamiloval? Pomůže vám k tomu jeden psychologický trik. Vztahoví kouči poukazují na to, že jedním z nejúčinnějších způsobů, jak někoho přimět, aby se do vás zamiloval, je podvědomě naprogramovat jeho mysl tak, aby na vás neustále myslel. Jak na to?

Svěřte se mu se svým tajemstvím

Pokud chcete, aby na vás konkrétní muž stále myslel, zkuste se řídit radou vztahového kouče Johna Alexe Clarka. Tento specialista na partnerské vztahy říká, že daného člověka podvědomě přimějete k tomu, aby na vás myslel, když s ním budete sdílet osobní informace o vás samotných.

Právě tyto informace mohou mít silný vliv na to, jak vás bude vnímat jeho podvědomí. Když se tedy vybranému muži svěříte se svými osobními věcmi, jeho podvědomí se naprogramuje tak, že si myslí, že byste mu měla být nablízku.

Myslí na vás? Je to první krok k tomu, aby se do vás zamiloval

“Děje se tomu proto, že zranitelné myšlenky a pocity mezi sebou sdílejí pouze lidé, kteří jsou si blízcí. Pokud takto dokážete naprogramovat podvědomí člověka, aby si myslelo, že jste si blízcí, může to začít brát jako naprostý fakt,” vysvětlil pro YourTango vztahový kouč John Alex Clark.

Zdroj fotky: Shutterstock

Máte pocit, že na vás začal muž, který se vám líbí, myslet? Podle specialisty na partnerské vztahy Johna Alexa Clarka je to první krok k tomu, aby se do vás zamiloval.

Co o sobě říct, aby to bylo opravdu speciální?

Proces sdílení osobních informací a tajemství je sám o sobě osobní až intimní záležitostí. Sama si však můžete vybrat, co o sobě a o svém životě tomu druhému řeknete. Může jít o vaši práci, záliby či rodinnou situaci. Vztahový kouč John Alex Clark radí, že by mělo jít o věci, o kterých moc lidí kolem vás neví.

Mezi řádky můžete muži, který se vám líbí, zdůraznit skutečnost, že to, co mu říkáte je velmi soukromé. Apelujte na výlučnost těchto informací a řekněte mu, že nejde o věci, které byste říkala druhým na počkání. Dejte danému muži také najevo, že si vážíte jeho názoru a že jste ráda, že se můžete svěřit právě jemu. Díky tomu se mezi vámi vytvoří opravdu výjimečný vztah, který může být předstupněm zamilovanosti.

Zdroj: YourTango.com

Pokračování článku níže...