Co znamená sen o vlastní svatbě? Výklady jsou různé

Zdál se vám sen o vlastní svatbě a chcete vědět, co to znamená? Sen o svatbě může mít spoustu výkladů. Abyste pochopili jeho pravý smysl, velmi záleží také na tom, zda máte po probuzení pozitivní, nebo negativní pocity.

Sen o vlastní svatbě je běžný typ snu, se kterým se v životě setkal snad každý z nás. Tento sen lze přitom interpretovat hned několika způsoby. Který z následujících výkladů sedí přesně na vás?

Sen o svatbě jako odraz skutečnosti

Jste ve vážném vztahu, který směřuje ke změně? Plánujete s partnerem svatbu, nebo jste se právě vzali? V tom případě vaše podvědomí ve formě snu o vlastní svatbě zpracovalo pouze vaše emoce a zážitky. Po další interpretaci snu o svatbě tak již nemusíte pátrat.

Chcete se vdávat/ženit nebo najít životního partnera

Už Sigmund Freud říkal, že naše sny představují formu plnění našich vnitřních přání. Ve snech se odráží to, co chce naše podvědomí, i to, co si naše ego v bdělém stavu odmítá připustit. Ať už jste ve vztahu, nebo single, sen o vlastní svatbě tak může být rovněž odrazem toho, že se chcete vdávat/ženit či konečně najít svého životního partnera.

Zdroj fotky: Shutterstock

Sen o svatbě představuje vaše odhodlání

Sen o svatbě často patří k typu symbolického snu, který ukazuje, že jste odhodláni na něčem velmi intenzivně pracovat. Netýká se to pouze vašeho současného partnerského či manželského vztahu, ale i něčeho dalšího, na čem vám v životě velmi záleží. Může jít například o vaše zaměstnání nebo o váš podnikatelský projekt.

Prožíváte novou životní etapu

Když se vám zdá o vlastní svatbě, může to rovněž znamenat, že ve skutečnosti stojíte na prahu nového životního začátku. Další výklad snu říká, že po tomto novém začátku alespoň vnitřně toužíte.

Zdroj fotky: Shutterstock

Hledáte nová partnerství

Pokud se vám zdá o svatbě a jste single, znamená to také, že vyhlížíte nového partnera. Ovšem to není jediná interpretace. Sen o vlastní svatbě můžete vyložit i tak, že hledáte nové partnerství v podobě nového přátelství či nového obchodního spojení.

Sen o svatbě, která dopadne špatně, má zcela jiný výklad

Co když se vám zdá o svatbě, která dopadla naprosto katastrofálně? Ve skutečnosti to znamená, že byste ve svém reálném životě měli napravit něco, k čemu jste se zavázali. Měli byste si dát rozhodně na čas, jinak se daná situace může ještě zhoršit.

A co když jste ve snu ke svatbě donuceni? Ve vašem reálném životě vás někdo tlačí do něčeho, co sami osobně nechcete. Záleží tedy na vás samotných, zda tato vynucená cesta pro vás bude na škodu, nebo z ní budete mít naopak prospěch.

Pokračování článku níže...