Nejhorší dětská jména, která rodiče dávají svým miminkům: Některá pojmenování vás skutečně zaskočí

Výběr jména pro miminko patří k nejnáročnějším rozhodnutím, která mohou rodiče pro své dítě udělat. Právě proto často vznikají statistiky s nejoblíbenějšími dětskými jmény. Na druhou stranu můžete narazit i na přehled nejhorších jmen pro děti. O která jména se jedná?

Nejhorší jména pro děti jako odstrašující příklad

Maminkovský portál Emma’ s Diary zveřejnil žebříček nejhorších dětských jmen, která kdy rodiče dali svým potomkům. Jako odstrašující případ přitom publikoval padesátku nejhorších dětských jmen všech dob. Jde jak o jména pro holčičku, tak o jména pro chlapce.

Jak tento maminkovský portál dále upozorňuje, jeho žebříček nejhorších jmen slouží spíš k pobavení a rozhodně nechce nositele zveřejněných jmen nikterak urážet. Mezi nejhoršími dětskými jmény pro chlapečka byste našli třeba Satana, Lucifera nebo Adolfa. K nejhorším dětským jménům pro holčičku zase dle portálu Emma’s patří Princess, L’Oreal nebo Baby.

“Sestavili jsme seznam jmen, o kterých si myslíme, že patří k těm nejhorším, jakými můžete svému dítěti říkat. Ale pamatujte: Pokud nějaké jméno ze seznamu milujete, rozhodně nezáleží na tom, co si myslíme,” okomentoval portál svůj žebříček. Jak tedy tento seznam nejhorších dětských jmen konkrétně vypadá?

Zdroj fotky: Shutterstock

Pokračování článku níže...