Co se stane s tělem, když přestanete cvičit? Odpověď fitness influencerky vás překvapí

Chodíte pravidelně do posilovny, na kurzy jógy či jiného cvičení? Možná si říkáte, co se stane s vaším tělem, když přestanete třeba z důvodu dovolené nebo nemoci cvičit. Právě na tuto skutečnost se zaměřila fitness influencerka Liv Livin Life, která přestala na jeden týden cvičit a začala více jíst. Svůj experiment doplnila o srovnávací fotky.

Týden bez cvičení? Tato pauza vaše tělo nijak neovlivní

Influencerka Liv, která má na Instagramu účet Liv Livin Life, nakousla velmi zajímavé téma. Položila si otázku, co s člověkem, který pravidelně trénuje v posilovně, udělá jeden týden bez cvičení a zvýšený příjem jídla.

Aby na tuto otázku našla odpověď, vyzkoušela to sama na sobě. A výsledek? Pokud nebudete třeba z důvodu dovolené nebo nemoci cvičit jeden týden, tato pauza vaše tělo nijak výrazně neovlivní.

Influencerka sdílela fotky před a po

Jako důkaz Liv Livin Life sdílela srovnávací fotky před a po, aby ukázala, že absence cvičení a více jídla váš pokrok, kterého jste dosáhli cvičením, nijak neohrozí.

“Co se stane, když si dáte pauzu od cvičení a více jíte? Vůbec nic! Svalová hmota – stejná, postava – stejná,” okomentovala Liv svou srovnávací fotku. Jednu z fotek přitom pořídila před odjezdem na dovolenou a druhou po návratu z dovolené.

Necvičila a dopřávala si dobré jídlo

Tato krásná žena navíc dodala, že celý jeden týden na dovolené vůbec necvičila, každý den si dopřávala dobré jídlo včetně pizzy a také pila alkohol. Podle svých slov vypadala po návratu z dovolené úplně stejně jako před začátkem svého experimentu.

“Když pojedete na dovolenou a nebudete týden cvičit, rozhodně se nemusíte bát, že náhle přiberete, ztratíte své svaly a ztratíte svou sílu. Rozhodně tomu tak není,” okomentovala své zjištění fitness influencerka.

Zdroj: Instagram.com/liv_livin_life_, Dailystar.co.uk

Pokračování článku níže...